Title Textarea (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Fields
ar: الحقول

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
