Title Textarea (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
