Title Textarea (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Subject
fr: Objet

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Linked
fr: Lié

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Nothing
fr: Rien

en: Hide page title
fr: Masquer le titre de page

en: Enable to override this field's links.
fr: Activer pour supplanter les liens du champ.
