Title Textarea (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Linked
hu: Kapcsolt

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.
