Title Textarea (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
