Title Textarea (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
