Title Textarea (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Nothing
oc: Res

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: %field replaced with a field instance.
oc: %field remplaçat per una instància de camp

en: Field replacement removed.
oc: Remplaçament de camp retiré.

en: Replacing field values for %field
oc: Remplaçament des valors de camp de %field

en: Replace fields
oc: Remplaçar des camps
