Title Textarea (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
