Title Textarea (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.
