Title Textarea (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
