Title Textarea (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit
