Title Textarea (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම
