Title Textarea (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.
