Title Textarea (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Linked
uk: З посиланням

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Hide page title
uk: Приховати заголовок сторінки

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: %field replaced with a field instance.
uk: %field замінено екземпляром поля.

en: Field replacement removed.
uk: Заміна поля вилучена.

en: Replacing field values for %field
uk: Заміна значень для поля %field

en: Replace fields
uk: Замінити поля

en: Replace %field with a field instance
uk: Замінити %field екземпляром поля

en: replace with textarea
uk: замінити текстовим поле
