Title Textarea (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Fields
be: Палі

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
