Title Textarea (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
