Title Textarea (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
