Title Textarea (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
