The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
