The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: You are here
cy: Rydych yma
