The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
