The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
