The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Help
jv: Pitulungan

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
