The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Content bottom left
kn: ವಿಷಯ  ಕೆಳಪಾರ್ಶ್ವದ ಎಡಭಾಗ

en: Content bottom right
kn: ವಿಷಯ ಕೆಳಪಾರ್ಶ್ವದ ಬಲ
