The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
