The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Help
mr: मदत
