The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
