The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Help
te: సహాయం

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
