The Morning After (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Header
th: ส่วนหัว

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
