The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: You are here
be: Вы тут

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
