The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Help
bn: সহায়তা

en: You are here
bn: আপনি এখানে
