The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Help
bs: Pomoć
