The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
