The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
