The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
