The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
