The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
