The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
