The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
