The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
