The Morning After (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Only in admin section
oc: Unicament dins l'administracion

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
