The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Breadcrumb settings
da: Indstillinger for brødkrummer

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Show home page link in breadcrumb
da: Vis link til forsiden i brødkrummestien

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
da: Tilføj en separator i slutningen af brødkrummestien

en: You are here
da: Du er her

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Only in admin section
da: Kun i administrationssektion

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
da: Kun tekst. Husk at inkludere mellemrum.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
da: Nyttigt når brødkrummestien er placeret umiddelbart før titlen.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
da: Tilføj indholdets titel i slutningen af brødkrummestien

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
da: Nyttigt når brødkrummestien ikke er placeret umiddelbart før titlen.

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
