The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
