The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
