The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: You are here
is: Þú ert hér
