The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
