The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: You are here
nl: U bent hier

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Only in admin section
nl: Alleen in beheergebied

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
nl: Alleen tekst. Vergeet niet om spaties toe te voegen.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
