The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
