The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
