The Morning After (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
